מחפשים בית ספר מופת בקריות?

הגעתם למקום הנכון!

  אודות בית ספר "אור אבנר למצוינות"

  בית ספר "אור אבנר" שבקרית ים הינו בית ספר יסודי-אזורי המיועד לכיתות א'-ו'. בית הספר מותאם הן לאוכלוסייה הממלכתית והן לאוכלוסייה המסורתית, כאשר הוא קולט תלמידים מכל רחבי הקריות. כלומר, בית הספר קולט תלמידים מקריית ים, קריית ביאליק, קריית מוצקין, קריית אתא, קריית חיים וקריית שמואל.

  רמת הלימודים בבית ספר "אור אבנר" גבוהה ואיכותית. כבר מכתה א' התלמידים לומדים שלל מקצועות: אנגלית, מתמטיקה, מדעים, שחמט, מוזיקה, מחשבים, מסורת ישראל ועוד.

  החל מכיתה א', ולאורך שש שנות לימודיהם בבית הספר, נחשפים התלמידים למגוון תכנים כדוגמת הבאים:

  • לימודי מתמטיקה בשיטת מופת – שיטת לימוד המקדמת את התלמידים ומביאה אותם להבנה מתמטית מעמיקה וגבוהה. בדרך זו התלמידים מגיעים לשליטה מקיפה במשוואות, לצד התחלת בסיס הכפל עד סוף שנת הלימודים של כיתה א'. נדגיש כי אחוז ניכר ממסיימי כיתה ו' בבית הספר ממשיכים ללמוד במסלול מופת למצטיינים בחטיבות הביניים ברחבי העיר.
  • לימודי אנגלית – כבר מכיתה א', תלמידי בית הספר מתחילים ללמוד אנגלית בתכנית English Adventure. מסלול זה מקנה לתלמידים ידע ובסיס לשפה האנגלית. בשל כך, תלמידים רבים המגיעים לכיתות ה'-ו' מדברים אנגלית באופן שוטף.
  • לימודי שחמט – לימודי השחמט נלמדים באופן קבוע, ומופיעים במערכת של התלמידים בכל הכיתות. ידוע כי שחמט מפתח את אסטרטגיות הלמידה והחשיבה של הילדים. לאור כל זאת, החליט בית ספר "אור אבנר" לשלב זאת בתכנית הלימוד. התוצאות המרשימות לא מאחרות להגיע; בית הספר ותלמידיו מובילים בתחרויות השחמט באזור הצפון, ואף זוכים בשלל מדליות וגביעים.

   

  בנוסף, בית ספר "אור אבנר" מציע פרויקט ייחודי לתלמידים מצוינים; פרויקט הכולל בתוכו תכניות ייחודיות שמטרתן להעשיר את עולם התוכן הפנימי של המשתתפים, והרבה מעבר לכך. זאת ועוד, תוכניות אלו ממצבות את בית הספר כאחד המובילים באזור להעשרת תחומי הידע של תלמידיו.

  כל הכיתות בבית הספר מתוקשבות ומחוברות לאינטרנט.

  בית הספר משלב בהצלחה יתרה רמת לימודים גבוהה עם הקניית ערכים ומסורת ישראל. ערכים אלו מעביר הצוות החינוכי של בית הספר בצורה חווייתית. החל מסדנת שופרות לקראת ראש השנה, סדנת אפיית מצות, מסיבת חנוכה מקורית ומפתיעה וכן הלאה. אירועים אלו מטרתם להעביר לדורות הבאים מסורת ואהבת העם והארץ. מעבר לכך, לתת כבוד להורים ולמורים כאחד.

  בנוסף, צוות ההוראה של בית הספר מחנך את תלמידיו למתן יחס מכבד לכל אחד ואחת, כמו גם שמירה על שפה נקייה והתנהגות נאותה, כפי שנאמר "דרך ארץ קדמה לתורה".

  נדגיש כי לבית ספר "אור אבנר" נרשמים ולומדים הן בנים והן בנות.

  הצוות החינוכי של בית ספר "אור אבנר" מאמין כי בכל תלמיד ותלמידה קיים פוטנציאל אדיר. בשל כך, יש לעודדם ולאפשר להם ללמוד, לחקור ולדעת כי הם מסוגלים ליותר. צוות ההוראה של בית הספר משקיע רבות בתלמידיו מתוך רציונל כי ניתן להקנות להם את מכלול הידע, כמו גם לקדם אותם לכדי מיצוי נרחב של יכולותיהם.

  בסיומו של יום הלימודים, התלמידים נהנים ממגוון חוגי העשרה, בהתאם לבחירתם. מדי יום ביומו, באפשרות התלמידים לבחור מספר חוגים ממגוון רחב של אפשרויות: החל מתלת מימד, הוקי גלגיליות, מחול ובלט, שף צעיר, חיתוך בלייזר, קסמים וטלפתיה, ג'ימבורי, עיצוב בלונים, יוגה צחוק, ממציאים צעירים, טניס שדה, כדורגל, קראטה, קפוארה, דרמה, הייטקיד, אליפות הייטק, אוריגאמי, ציור, אומנות ויצירה ועוד (נתון לשינויים).

  בית ספר "אור אבנר" מציע ל-300 תלמידיו מתכונת של יום לימודים ארוך, עד השעה 15:00, כולל ארוחת צהריים. בסיום שעות הלימודים מתקיימים שלל החוגים הייחודיים, ובהמשך, מועדונית עד השעה 17:00. השהות במועדונית מיועדת להכנת שיעורי הבית בליווי של מורה, כולל הגשת ארוחה קלה.

  במתחם בית ספר "אור אבנר", פועלים 3 גני ילדים לגילאי 3-5. בגנים קיים צהרון עד השעה 16:00 הכולל ארוחת צהריים חמה כל יום.

  בית ספר "אור אבנר" מעביר חוג מוכנות לכיתה א'; מסלול הכנה הפתוח לכלל ילדי הקריות, ומכין את הילדים באופן מלא ומיטבי לכיתה א'. מסלול זה כולל את מלוא המושגים הדרושים לכך, ומסייע רבות להצלחת הילדים המשתתפים בו.

  מעבר לכך, בבית הספר מתקיימת פעילות בכל חופשות החגים ובחודשי הקיץ.

  מדובר במעטפת שלמה אותה מספק צוות בית הספר; מעטפת המייצגת יותר מכל את העובדה שבית הספר משמש כמשפחה אוהבת ותומכת, ומספק בסיס יציב ומכיל המעודד את התלמידים להתקדם ומעניק להם את הכלים הדרושים, הערכים החשובים, כמו גם את החינוך למצוינות אקדמית והסקרנות ללמוד עוד ועוד.

  בזכות הקניית הערכים, האהבה לאחר, הסובלנות והרצון לצבור הישגים לימודיים מצוינים, התלמידים יוכלו להתקדם בחייהם ולהפוך לאנשים בוגרים, איכותיים, אחראיים ומצליחים. אלו תלמידים אשר בבוא העת ידעו להציב לעצמם יעדים ולהגשים אותם בהצלחה. מעבר לכך, הם יהפכו לאנשים בעלי ראיית והכלת האחר, לצד היכולת לראות את התמונה המלאה והגדולה בכל מקום אליו יפנו – הן בחייהם האישיים והן בחייהם המקצועיים.

  בבית ספר "אור אבנר", כיתות לא גדולות בהשוואה לכיתות בבתי הספר האחרים הקיימים באזור. מדובר במענה משמעותי וחשוב מאין כמוהו; מענה חשוב התורם רבות, הן לתלמידים והן להורים. במילים אחרות, כאשר הכיתות קטנות, המורים יכולים לשים את הדגש על למידה איכותית ומקיפה הרבה יותר. זאת לצד שימת הדגש על סיוע לתלמידים מתקשים, והרצון לעודד אותם לעמוד בקצב, להשלים פערים ולהתקדם, כל אחד בקצב שלו.

  צוות ההוראה בבית הספר, מקצועי המחזיק בתארים אקדמיים. אין ספק, זהו יתרון חשוב ומשמעותי להורים, הנמצאים ביום עבודה ומרגישים בטוחים להביא את ילדיהם למוסד חינוכי בטוח ואיכותי.

  הורים יקרים, מגיע לכם ולילדיכם את הטוב ביותר. אנו, בבית ספר "אור אבנר", נשמח להציע לכם אותו. החל מהצוות החינוכי ועד הצוות המנהלי. כל אחד ואחת ישמחו לעמוד לצידכם, לסייע, לייעץ לכם ולקבל בברכה ובחיוך גדול את ילדיכם היקרים. אנו יודעים ומבינים כי אתם מפקידים את החשוב מכל, בידינו. אנו רואים זאת כמשימה מרכזית ואחריות רבה וחשובה מאין כמוה, ומבצעים אותה על הצד הטוב ביותר. סגל בית הספר רואה לנגד עיניו את טובת התלמידים, ומחפש אחר דרכים חדשות לעודד ולאתגר אותם. במקביל לכך, רואים את טובת ההורים ורווחתם.

  מגיע לכם יותר ואנו יכולים להציע לכם יותר!

  לפרטים נוספים ולמענה מקצועי, אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות בית ספר "אור אבנר", ברחוב משה שרת 18, קריית ים. אנו זמינים במספר הטלפון: 04-8755891

  מחפשים בית ספר מופת בקריות?

  הגעתם למקום הנכון!

   למה אנחנו?

   01

   רמת לימודים גבוהה

   02

   מגוון עשיר של חוגי העשרה

   03

   הכנה לכיתה א'

   04

   יום לימודים ארוך

   05

   מועדונית עד השעה חמש

   06

   ערכים ומסורת ישראל

   קידום אתרים באילת קידום אתרים באילת