מחפשים בית ספר מופת בקריות?

הגעתם למקום הנכון!

  יום לימודים ארוך – כולל מועדונית, גני ילדים ומוכנות לכיתה א'

  בית ספר "אור אבנר" מציע ל-300 תלמידיו מתכונת של יום לימודים ארוך, עד השעה 15:00, כולל ארוחת צהריים. בסיום שעות הלימודים מתקיימים שלל החוגים הייחודיים, ובהמשך, מועדונית עד השעה 17:00. השהות במועדונית מיועדת להכנת שיעורי הבית בליווי של מורה, כולל הגשת ארוחה קלה.

  במתחם בית ספר "אור אבנר" פועלים 3 גני ילדים לגילאי 3-5. בגנים קיים צהרון עד השעה 16:00 הכולל ארוחת צהריים חמה כל יום.

  בית ספר "אור אבנר" מעביר חוג מוכנות לכיתה א'; מסלול הכנה הפתוח לכלל ילדי הקריות, ומכין את הילדים באופן מלא ומיטבי לכיתה א'. מסלול זה כולל את מלוא המושגים הדרושים לכך, ומסייע רבות להצלחת הילדים המשתתפים בו.

  מעבר לכך, בבית הספר מתקיימת פעילות בכל חופשות החגים ובחודשי הקיץ.

  מדובר במעטפת שלמה אותה מספק צוות בית הספר; מעטפת המייצגת יותר מכל את העובדה שבית הספר משמש כמשפחה אוהבת ותומכת, ומספק בסיס יציב ומכיל המעודד את התלמידים להתקדם ומעניק להם את הכלים הדרושים, הערכים החשובים, כמו גם את החינוך למצוינות אקדמית והסקרנות ללמוד עוד ועוד.

  בזכות הקניית הערכים, האהבה לאחר, הסובלנות והרצון לצבור הישגים לימודיים מצוינים, התלמידים יוכלו להתקדם בחייהם ולהפוך לאנשים בוגרים, איכותיים, אחראיים ומצליחים. אלו תלמידים אשר בבוא העת ידעו להציב לעצמם יעדים ולהגשים אותם בהצלחה. מעבר לכך, הם יהפכו לאנשים בעלי ראיית והכלת האחר, לצד היכולת לראות את התמונה המלאה והגדולה בכל מקום אליו יפנו – הן בחייהם האישיים והן בחייהם המקצועיים.

  בבית ספר "אור אבנר" כיתות לא גדולות בהשוואה לכיתות בבתי הספר האחרים הקיימים באזור. מדובר במענה משמעותי וחשוב מאין כמוהו; מענה חשוב התורם רבות, הן לתלמידים והן להורים. במילים אחרות, כאשר הכיתות קטנות, המורים יכולים לשים את הדגש על למידה איכותית ומקיפה הרבה יותר. זאת לצד שימת הדגש על סיוע לתלמידים מתקשים, והרצון לעודד אותם לעמוד בקצב, להשלים פערים ולהתקדם, כל אחד בקצב שלו.

  צוות ההוראה בבית הספר, מקצועי המחזיק בתארים אקדמיים. אין ספק, זהו יתרון חשוב ומשמעותי להורים, הנמצאים ביום עבודה ומרגישים בטוחים להביא את ילדיהם למוסד חינוכי בטוח ואיכותי.

  מחפשים בית ספר מופת בקריות?

  הגעתם למקום הנכון!

   קידום אתרים באילת קידום אתרים באילת